Game of Thrones


944947
Ιστοσελίδα ταινίας:
Διάρκεια
--
Έτος Παραγωγής
2011
Αριθμός downloads υποτίτλων ταινίας
2639919
Γλώσσα
Ελληνικά Greek
IMDB Βαθμολογία
9.5 Αριστούργημα
 
 

Η ιστορία εξελίσσετε σε έναν κόσμο διαφορετικό, όσο και ίδιο με τον δικό μας, όπου οι εποχές διαρκούν χρόνια και συχνά δεκαετίες ολόκληρες. Ο ίδιος ο συγγραφέας δε δίνει κάποιο συγκεκριμένο όνομα στον κόσμο του.

Ενώ το καλοκαίρι τελειώνει και ο μακρύς χειμώνας βρίσκεται προ των πυλών, ο Ένταρντ Σταρκ ή αλλιώς «Νεντ» (Sean Bean), Aρχοντας του Γουίντερφελ, εγκαταλείπει την αρχαία έδρα του οίκου του έπειτα από επίσκεψη του βασιλιά Ρόμπερτ Μπαράθηον (Mark Addy) και ταξιδεύει στο νότο για να αναλάβει το αξίωμα που θα τον αναδείξει στον δεύτερο ισχυρότερο άνθρωπο του βασιλείου. Σκοπός του είναι να εξιχνιάσει το μυστηριώδη θάνατο του φίλου και προκατόχου του και να αποκαλύψει τη συνωμοσία εναντίον του θρόνου.

Βαθμολογία: 9.5 /10 (Αριστούργημα)

Πληροφορίες | Tailers

Ηθοποιοί: Lena Headey, Roxanne McKee, Isaac Hempstead-Wright, Aidan Gillen, Charles Dance, John Bradley, Ron Donachie, Yosun Goral, Sean Bean, Mark Addy, Nikolaj Coster-Waldau, Michelle Fairley, Emilia Clarke, Iain Glen, Harry Lloyd, Kit Harington, Sophie Turner, Maisie Williams, Richard Madden, Jack Gleeson, Peter Dinklage, Jamie Sives, Jason Momoa, Alfie Allen, Rory McCann, Donald Sumpter, Joseph Mawle, Ian McElhinney, Susan Brown, Amrita Acharia, Luke McEwan, Callum Wharry, Aimee Richardson, Conleth Hill, Owen Teale, Dar Salim, Francis Magee, Julian Glover, Gethin Anthony, Margaret John, Mark Stanley, Josef Altin, Kristian Nairn, Miltos Yerolemou, Conan Stevens, Sibel Kekilli,

Σκηνοθεσία: Brian Kirk, Daniel Minahan, Alan Taylor, Timothy Van Patten

Είδος: Drama, Fantasy ...

No Trailer found.

 
 
# Όνομα υπότιτλου Downloads
32701 Game of Thrones S04E07 HDTV WEB DL BluRay BDRip
subztv.gr
21
32702 Game of Thrones S04E07 HDTV WEB DL BluRay BDRip
subztv.gr
13
32703 Game of Thrones S04E07 HDTV WEB DL BluRay BDRip
subztv.gr
12
32704 Game of Thrones S04E07 HDTV WEB DL BluRay BDRip
subztv.gr
19
32705 Game of Thrones S04E07 HDTV WEB DL BluRay BDRip
subztv.gr
22
32706 Game of Thrones S04E07 HDTV WEB DL BluRay BDRip
subztv.gr
19
32707 Game of Thrones S04E07 HDTV WEB DL BluRay BDRip
subztv.gr
6
32708 Game of Thrones S04E07 HDTV WEB DL BluRay BDRip
subztv.gr
19
32709 Game of Thrones S04E07 HDTV WEB DL BluRay BDRip
subztv.gr
26
32710 Game of Thrones S04E07 HDTV WEB DL BluRay BDRip
subztv.gr
16
32711 Game of Thrones S04E07 HDTV WEB DL BluRay BDRip
subztv.gr
19
32712 Game of Thrones S04E07 HDTV WEB DL BluRay BDRip
subztv.gr
6
32713 Game of Thrones S04E07 HDTV x264
other
20
32714 Game Of Thrones S04E07 HDTV x264 4PlayHD
other
9
32715 Game Of Thrones S04E07 HDTV x264 4PlayHD
other
10
32716 Game Of Thrones S04E07 HDTV x264 4PlayHD ell
other
37
32717 Game Of Thrones S04E07 HDTV x264 4PlayHD gre
other
29
32718 Game Of Thrones S04E07 HDTV x264 4PlayHD gre
other
12
32719 Game of Thrones S04E07 HDTV x264 AAC E Subs GWC ell
other
17
32720 Game of Thrones S04E07 HDTV x264 AAC E Subs GWC ell 1
other
6
32721 Game of Thrones S04E07 HDTV x264 AAC E Subs GWC gre
other
2
32722 Game of Thrones S04E07 HDTV x264 AAC E Subs GWC gre
other
17
32723 Game of Thrones S04E07 HDTV x264 AAC E Subs GWC srt
other
14
32724 Game Of Thrones S04E07 HDTV x264 ChameE
other
27
32725 Game Of Thrones S04E07 HDTV x264 ChameE ell
other
15
32726 Game Of Thrones S04E07 HDTV x264 ChameE ell 1
other
13
32727 Game Of Thrones S04E07 HDTV x264 ChameE gre
other
20
32728 Game Of Thrones S04E07 HDTV x264 ChameE gre
other
11
32729 Game Of Thrones S04E07 HDTV x264 ChameE gre
other
16
32730 game of thrones s04e07 hdtv x264 KB gre
other
14
32731 game of thrones s04e07 hdtv x264 killers
other
67
32732 game of thrones s04e07 hdtv x264 killers
other
32
32733 game of thrones s04e07 hdtv x264 killers
41
32734 Game of Thrones S04E07 HDTV x264 KILLERS
other
1716
32735 Game of Thrones S04E07 HDTV x264 KILLERS
other
20
32736 game of thrones s04e07 hdtv x264 killers
other
30
32737 Game of Thrones S04E07 HDTV x264 KILLERS
other
5
32738 game of thrones s04e07 hdtv x264 killers
other
11
32739 Game of Thrones S04E07 HDTV x264 KILLERS
other
22
32740 game of thrones s04e07 hdtv x264 killers
other
15
32741 Game of Thrones S04E07 HDTV x264 KILLERS
other
8
32742 game of thrones s04e07 hdtv x264 killers
other
16
32743 Game of Thrones S04E07 HDTV x264 KILLERS
other
15
32744 game of thrones s04e07 hdtv x264 killers
other
152
32745 Game of Thrones S04E07 HDTV x264 KILLERS
other
6
32746 game of thrones s04e07 hdtv x264 killers
other
17
32747 Game of Thrones s04e07 hdtv x264 killers
other
11
32748 game of thrones s04e07 hdtv x264 killers
other
18
32749 Game of Thrones S04E07 HDTV x264 KILLERS
other
18
32750 game of thrones s04e07 hdtv x264 killers
other
61

<< Prev 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 Next >>
 

Αναζήτηση - Search
 
Δείτε ακόμα
 
Guitar Pro Tabs
The only site you will ever need for your guitar pro tabs guitarprotabs.info
 
Φιλικά Sites