Final Destination 3


414982
Ιστοσελίδα ταινίας:
Διά�κεια
--
Έτος Πα�αγωγής
2006
Α�ιθμός downloads υποτίτλων ταινίας
21865
Γλώσσα
Ελληνικά Greek
IMDB Βαθμολογία
5.8 Καλή
 
 

Λίγο π�ιν ακόμα ένας γ��ος με το τ�ενάκι του τ�όμου ξεκινήσει, η Γουέντι έχει μία πα�άξενη, κακή διαίσθηση. Ξαφνικά, μπ�οστά από τα μάτια της πε�νο�ν οι εικόνες ενός τ�ομακτικο� ατυχήματος. Η νεα�ή κοπέλα αισθάνεται ότι κάτι δεν πάει καλά. Πα�ά τις αντιδ�άσεις των ενοχλημένων επιβατών, η Γουέντι και κάποιοι από τους φίλους της καταφέ�νουν να σταματήσουν το τ�ενάκι και να κατέβουν. Λίγα δευτε�όλεπτα μετά, οι σκηνές που θα εκτυλιχτο�ν θα επιβεβαιώσουν τους φόβους της Γουέντι...Η 6η αίσθηση της Γουέντι γλιτώνει την ίδια και έξι ακόμα ανθ�ώπους από βέβαιο θάνατο. Όμως, ταυτόχ�ονα, «μπλοκά�ει» τα σχέδια του Θανάτου, μπαίνοντας έτσι στο ανελέητο στόχαστ�ό του...Γεμάτη ενοχές για το θάνατο τόσων ανθ�ώπων, μεταξ� των οποίων και του φίλου της Τζέισον, η Γουέντι εκτός του ότι νιώθει ότι και η δική της σει�ά πλησιάζει, π�έπει να απολογηθεί σε όλους εκείνους που πιστε�ουν ότι με κάποιο μεταφυσικό...

Βαθμολογία: 5.8 /10 (Καλή)

Πλη�οφο�ίες | Tailers

Ηθοποιοί: Mary Elizabeth Winstead, Ryan Merriman, Kris Lemche, Alexz Johnson, Sam Easton, Jesse Moss, Gina Holden, Texas Battle, Chelan Simmons, Crystal Lowe, Amanda Crew, Maggie Ma, Ecstasia Sanders, Jody Racicot, Patrick Gallagher, Dylan Basu, Alberto Ghisi, Stuart Cowan, Harris Allan, Alexander Kalugin, Nels Lennarson, Jacob Rupp, R. David Stephens, Andrew Francis, Cory Monteith, Graham Andrews, Tony Morelli, Nesta Chapman, Dustin Milligan, Jim Shield, Lou Bollo, Colby Johannson, Keith Dallas, Michael Stewart, Victor Ayala, Tony Todd, Agam Darshi, Dylan Basile, Matt Ellis,

Σκηνοθεσία: James Wong

Είδος: Drama, Horror, Mystery, Thriller ...

 
 
# Όνομα υπότιτλου Downloads
1 www UsaBit com Final Destination 3 2006 BluRay 720p 700MB Ganool ell
other
156
2 www UsaBit com Final Destination 3 2006 BluRay 720p 700MB Ganool gre
other
26
3 03 Final Destination 3 Horror 2006 Eng Subs 1080p H264 mp4 ell
other
33
4 3 Final Destination 3 2006 gre
other
17
5 3 Final Destination 3 2006
other
30
6 383 43 168 5 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY
other
23
7 Final destination 3
Greek Subs
2230
8 Final Destination 3
Subs4U
727
9 Final Destination 3 2CDs www nolimitz info
Greek Subs
148
10 Final Destination 3 2006
other
40
11 Final Destination 3 2006 Eng Sub Arabic BRRip XviD avi ToZoon ell 1
other
8
12 Final Destination 3 2006 Eng Sub Arabic BRRip XviD avi ToZoon gre
other
10
13 Final Destination 3 2006 Eng Sub Arabic BRRip XviD avi ToZoon gre
other
52
14 Final Destination 3 VenomOwns Net
Greek Subs
361
15 Final Destination 3 2006
Greek Subs
3051
16 Final Destination 3 2006
other
80
17 Final Destination 3 2006
other
24
18 Final Destination 3 2006 1080p BluRay x264 AC3 ETRG gre
other
17
19 Final Destination 3 2006 1080p BRRip x264 FRISKY
other
14
20 Final Destination 3 2006 480p BRRip XviD AC3 EMBER GR
other
12
21 Final Destination 3 2006 720p BDRip AC3 x264 LEGi0N gre
other
47
22 Final Destination 3 2006 720p BluRay H264 AAC RARBG
other
43
23 Final Destination 3 2006 720P Bluray X264 Moviesfd
other
12
24 Final Destination 3 2006 720p BluRay x264 CiNEFiLE
greeksubtitles.info
23
25 Final Destination 3 2006 720p BRRip A Release Lounge H264
other
84
26 Final Destination 3 2006 720p BRRiP Dual Audio Hindi Eng Sub by gopi sahi gre
other
74
27 Final Destination 3 2006 720p BRRiP Dual Audio Hindi Eng Sub by gopi sahi gre
other
41
28 Final Destination 3 2006 720p BRRiP Dual Audio Hindi Eng Sub by gopi sahi gre
other
20
29 Final Destination 3 2006 720p BRRip XviD AC3 FLAWL3SS
other
115
30 Final Destination 3 2006 720p BRRip XviD AC3 UNDERCOVER
other
28
31 Final Destination 3 2006 720p BRRiP XViD gre 7
other
8
32 Final Destination 3 2006 BluRay 720p DTS WiKi gre
other
19
33 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY
other
90
34 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY
other
19
35 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY
other
11
36 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY
other
17
37 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY
other
15
38 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY
other
10
39 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY
other
19
40 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY
greeksubtitles.info
30
41 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY
other
21
42 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY
other
11
43 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY
other
19
44 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY
other
23
45 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY ell
other
5
46 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY ell 1
other
14
47 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY ell 1
other
12
48 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY ell 1
other
12
49 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY gre
other
577
50 Final Destination 3 2006 BrRip x264 YIFY gre
other
25

0 1 Next >>
 

Αναζήτηση - Search
 
Δείτε ακόμα
 
Θε�μίδες
Αναζητήστε πόσες θε�μίδες έχουν οι τ�οφές, τα φ�ο�τα, τα λαχανικα και τα �οφήματα. thermides.net
 
Φιλικά Sites