Six Feet Under


248654
Ιστοσελίδα ταινίας:
Διάρκεια
--
Έτος Παραγωγής
2001
Αριθμός downloads υποτίτλων ταινίας
82863
Γλώσσα
Ελληνικά Greek
IMDB Βαθμολογία
8.9 Αριστούργημα
 
 

Ο Νέιτ Φίσερ (Κράουζε) έμενε για χρόνια αποκομμένος από την οικογένειά του, που διατηρούσε γραφείο κηδειών στην Πασαντίνα του Λ.Α., επισκεπτόμενος μόνο στις διακοπές. Την ημέρα των Χριστουγέννων ο πατέρας του, πηγαίνοντας να τον παραλάβει από το αεροδρόμιο, πεθαίνει σε τροχαίο: έκτοτε θα μείνει στο πατρικό του βοηθώντας την οικογενειακή επιχείρηση και η ζωή του, αλλά και η ζωή όλων των μελών της οικογένειας θα αλλάξει για πάντα...

Βαθμολογία: 8.9 /10 (Αριστούργημα)

Πληροφορίες | Tailers

Ηθοποιοί: Peter Krause, Michael C. Hall, Frances Conroy, Lauren Ambrose, Mathew St. Patrick, Freddy Rodríguez, Rachel Griffiths, Justina Machado, Brenna Tosh, Bronwyn Tosh, Jeremy Sisto, James Cromwell, Lili Taylor, Ben Foster, Joanna Cassidy, Giancarlo Rodriguez, Richard Jenkins, Ed O'Ross, Peter Macdissi, Tim Maculan, Tina Holmes, Rainn Wilson, Sprague Grayden, Eric Balfour, Aysia Polk, Kathy Bates, Peter Facinelli, Marina Black, C.J. Sanders, Justin Theroux, Melissa Marsala, Gary Hershberger, Ed Begley Jr., Joel Brooks, Idalis DeLeon, David Norona, Mena Suvari, David Hornsby, Kendre Berry, Patricia Clarkson, Paul Terrell Clayton, Anne Ramsay, Matt Malloy, Julie Dretzin, Jeff Yagher, Chris Messina, Dina Spybey, Robert Foxworth, Kellie Waymire, Steffani Brass, Robert Cicchini, Nicki Micheaux, Christine Tucci, Abby Brammell, Kevin Rankin, Julie White, Catherine O'Hara, John Paul Pitoc, Michelle Trachtenberg, Beverly Todd, Myndy Crist, Hayden Tank, Timm Sharp, Michael Weston, Matt Winston, Ricardo Chavira, James Black, Eric Bruskotter, Jennifer Elise Cox, Lisa Banes, Rosalind Chao, Janice Lynde, J.G. Hertzler, The Gay Men's Chorus of Los Angeles, Peter Birkenhead, Deborah Offner, Patty Tobin, Glenn Fitzgerald, Geoffrey Nauffts, Bobby Cannavale, Maximillian Kesmodel, Veronica Cartwright, Sean O'Bryan, Brooke Smith, Lauren Birkell, Matthew Viens, Michael Viens, Grant Show, Arye Gross, Jessica D. Stone, Wendy Schaal, Missy Yager, James Pickens Jr., Jenna Fischer, Lana Parrilla, Meagen Fay, Pat Healy, James Waterston, Vanessa Marano, Becky Thyre, Nathan Norton, Kerry Leigh Michaels, Drake Johnston, Molly Parker, Harriet Sansom Harris, Illeana Douglas, Alice Krige, Lee Garlington, Brett Paesel, Andrew Prine, Jason Graae, Dianna Miranda, Patrice Walters, Carol Hickey, Ilia Volokh, Manuel Urrego, Mary-Pat Green, Brooke Dillman, Kristin Morley, Aaron Leigh, Robert Pine, Austin Nichols, Alan Ball, Jake Gridley, Lynnanne Zager, Frank Birney, Jim Brooks, Nancy Linehan Charles, Darren Le Gallo, Steven Pasquale, Brian Poth, Lisa K. Wyatt, Joe Camareno, Maria Carmen, Graham Jarvis, Stark Sands, Lynda Scarlino, Adam Scott, Josh Stamberg, Mark L. Young, Kimberlin Brown, Nolan North, Larry Sullivan, Hawk Younkins, Robert Baker, Amanda Michalka,

Σκηνοθεσία: Δεν Υπάρχουν Πληροφορίες

Είδος: Comedy, Drama ...

No Trailer found.

 
 
# Όνομα υπότιτλου Downloads
651 six feet under s02e13 the last time webrip x264 ion10 subrip
other
14
652 Six Feet Under S03 DVDRip XviD FFN
subs4free
92
653 Six Feet Under S03E01 Perfect Circles WEBRip x264 ION10 SubRip
subs4free
26
654 Six Feet Under s03e01 DVDRip
xsubs.tv
235
655 Six Feet Under S03E01 720p WEB DL AVC iON
other
201
656 Six Feet Under S03E01 720p WEB DL AVC iON ell
other
5
657 Six Feet Under S03E01 720p WEB DL AVC iON ell 1
other
70
658 Six Feet Under S03E01 720p WEB DL AVC iON gre
other
23
659 Six Feet Under S03E01 DVDRiP x264 DBO
other
53
660 Six Feet Under S03E01 Perfect Circles DVDRip XviD FFNDVD ell
other
19
661 six feet under s03e01 perfect circles webrip x264 ion10 subrip
other
11
662 six feet under s03e01 perfect circles webrip x264 ion10 subrip
other
11
663 six feet under s03e01 perfect circles webrip x264 ion10 subrip
other
5
664 Six Feet Under s03e02 You Never Know
other
47
665 Six Feet Under S03E02 You Never Know WEBRip x264 ION10 SubRip
subs4free
22
666 Six Feet Under s03e02 DVDRip
xsubs.tv
191
667 Six Feet Under S03E02 720p WEB DL AVC iON gre
other
121
668 Six Feet Under S03E02 720p WEB DL AVC iON gre
other
8
669 Six Feet Under S03E02 720p WEB DL AVC iON gre
other
69
670 Six Feet Under S03E02 You Never Know DVDRip XviD FFNDVD
other
59
671 Six Feet Under S03E02 You Never Know DVDRip XviD FFNDVD ell
other
56
672 Six Feet Under S03E02 You Never Know DVDRip XviD FFNDVD gre
other
62
673 Six Feet Under S03E02 You Never Know DVDRip XviD FFNDVD gre txt
other
64
674 six feet under s03e02 you never know webrip x264 ion10 subrip
other
11
675 six feet under s03e02 you never know webrip x264 ion10 subrip
other
16
676 six feet under s03e02 you never know webrip x264 ion10 subrip
other
6
677 Six Feet Under s03e03 DVDRip
xsubs.tv
175
678 Six Feet Under S03E03 720p WEB DL AVC iON
other
89
679 Six Feet Under S03E03 720p WEB DL AVC iON gre
other
116
680 Six Feet Under S03E03 720p WEB DL AVC iON gre
other
26
681 Six Feet Under S03E03 720p WEB DL AVC iON gre
other
48
682 Six Feet Under S03E03 DVDRip XviD FFN
other
31
683 Six Feet Under S03E03 The Eye Inside DVDRip XviD FFNDVD gre txt
other
75
684 six feet under s03e03 webrip x264 ion10 subrip
other
23
685 six feet under s03e03 webrip x264 ion10 subrip
other
4
686 Six Feet Under s03e04 DVDRip
xsubs.tv
166
687 Six Feet Under S03E04 720p WEB DL AVC iON
other
80
688 Six Feet Under S03E04 720p WEB DL AVC iON ell
other
56
689 Six Feet Under S03E04 720p WEB DL AVC iON srt
other
96
690 Six Feet Under S03E04 DVDRip XviD FFN
other
105
691 Six Feet Under S03E04 DVDRip XviD FFN
other
24
692 Six Feet Under S03E04 DVDRip XviD FFN
other
26
693 Six Feet Under S03E04 Nobody Sleeps DVDRip XviD FFNDVD ell
other
35
694 six feet under s03e04 webrip x264 ion10 subrip
other
15
695 six feet under s03e04 webrip x264 ion10 subrip
other
5
696 Six Feet Under s03e05 DVDRip
xsubs.tv
172
697 Six Feet Under S03E05 720p WEB DL AVC iON
other
135
698 Six Feet Under S03E05 720p WEB DL AVC iON
other
67
699 Six Feet Under S03E05 720p WEB DL AVC iON
other
61
700 Six Feet Under S03E05 720p WEB DL AVC iON gre
other
28

<< Prev 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Next >>
 

Αναζήτηση - Search
 
Δείτε ακόμα
 
Top Songs by Artist
Μάθετε τα τοπ 50 τραγούδια για ένα τραγουδιστή ή συγκρότημα. top50songs.org
 
Φιλικά Sites