The Call


1911644
Ιστοσελίδα ταινίας:
Διάρκεια
--
Έτος Παραγωγής
2013
Αριθμός downloads υποτίτλων ταινίας
21411
Γλώσσα
Ελληνικά Greek
IMDB Βαθμολογία
6.7 Καλή
 
 

Το τηλεφώνημα μιας νεαρής κοπέλας που κινδυνεύει στην Άμεση Δράση τελειώνει με τραγικό τρόπο. Αλλά λίγο καιρό αργότερα η Τζόρνταν, η ίδια τηλεφωνήτρια, θα εμπλακεί στην υπόθεση απαγωγής μιας άλλης κοπέλας, αποφασισμένη αυτήν τη φορά να τη σώσει πάση θυσία.

Βαθμολογία: 6.7 /10 (Καλή)

Πληροφορίες | Tailers

Ηθοποιοί: Halle Berry, Abigail Breslin, Morris Chestnut, Michael Eklund, David Otunga, Michael Imperioli, Justina Machado, José Zúñiga, Roma Maffia, Evie Thompson, Denise Dowse, Ella Rae Peck, Jenna Lamia, Ross Gallo, Tara Platt, Sammy Busby, Michael Linstroth, Lisa Grady, Rakefet Abergel, Jay Potter, Teresa Jelks-Kirkley, Yolanda Arroyo, Frankie Louis Mulcahy, Steven Williams, Tommy Rosales, Alisa Hensley, Kimberly Bailey, Kirk Baily, Michael James Clark, Patty Connolly, Cassandra M. Bellantoni, Dorian Cedars,

Σκηνοθεσία: Brad Anderson

Είδος: Crime, Thriller, Crime, Thriller ...

 
 
# Όνομα υπότιτλου Downloads
501 The Call 2013 TS x264 AAC OFFLiNE
other
27
502 The Call 2013 TS x264 AAC OFFLiNE ell
other
28
503 The Call 2013 TS x264 AAC OFFLiNE gre
other
63
504 The Call 2013 TS x264 AAC OFFLiNE gre 2
other
20
505 The Call 2013 TS x264 AAC OFFLiNE gre 2
other
19
506 The Call 2013 TS x264 AAC OFFLiNE gre 2
other
18
507 The Call 2013 TS XViD VAiN
other
16
508 The Call 2013 TS XViD VAiN
greeksubtitles.info
23
509 The Call 2013 TS XViD VAiN
greeksubtitles.info
11
510 The Call 2013 TS XViD VAiN ell 1
other
38
511 The Call 2013 TS XViD VAiN gre
other
31
512 The Call 2013 TS XViD VAiN gre
other
35
513 The Call 2013 TS XViD VAiN nancymiami ARTMovieZ Team
other
10
514 The Call 2013 TS XViD VAiN nancymiami ARTMovieZ Team
other
12
515 The Call 2013 TS XViD VAiN nancymiami ARTMovieZ Team
other
8
516 The Call 2013 TS XViD VAiN nancymiami ARTMovieZ Team
greeksubtitles.info
26
517 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS ell
other
38
518 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS ell
other
11
519 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS ell
other
9
520 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS gre
other
136
521 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS gre
other
20
522 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS gre
other
10
523 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS gre
other
21
524 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS gre
other
34
525 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS gre
other
7
526 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS gre
other
11
527 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS gre
other
21
528 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS gre
other
24
529 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS gre
other
11
530 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS nancymiami ARTMovieZ Team
other
9
531 The Call 2013 TS XViD AC3 GooDFeLLaS nancymiami ARTMovieZ Team
greeksubtitles.info
19
532 the call 2013 ts xvid vain
other
20
533 The Call 2013 TS XviD VAiN
other
25
534 The Call 2013 TS XviD VAiN
other
12
535 The Last Exorcism II 2013 BRRip 720p x264 AC3 English Latino CALLIXTUS gre 1
other
14
536 The Trials of Cate McCall 2013 1080p BrRip x264 YIFY
greeksubtitles.info
27
537 The Trials of Cate McCall 2013
other
18
538 The Trials Of Cate McCall 2013 1080p 720p BluRay x264 YIFY
greeksubtitles.info
14
539 The Trials of Cate McCall 2013 1080p BluRay AAC x264 tomcat12 ETRG gre
other
11
540 The Trials of Cate McCall 2013 1080p BluRay DTS x264 HDAccess
other
14
541 The Trials of Cate McCall 2013 1080p BluRay x264 DTS WiKi
other
17
542 The Trials of Cate McCall 2013 1080p BluRay x264 DTS WiKi
other
12
543 The Trials of Cate McCall 2013 1080p BluRay x264 DTS WiKi
other
6
544 The Trials of Cate McCall 2013 1080p BluRay x264 DTS WiKi
other
6
545 The Trials of Cate McCall 2013 1080p BluRay x264 DTS WiKi
other
13
546 The Trials of Cate McCall 2013 1080p BluRay x264 DTS WiKi
greeksubtitles.info
8
547 The Trials of Cate McCall 2013 1080p BluRay x264 DTS WiKi
other
11
548 The Trials of Cate McCall 2013 1080p BluRay x264 YIFY
other
262
549 The Trials of Cate McCall 2013 1080p BluRay x264 YIFY
other
10
550 The Trials of Cate McCall 2013 1080p BluRay x264 YIFY
other
17

<< Prev 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Next >>
 

Αναζήτηση - Search
 
Δείτε ακόμα
 
Top Songs by Artist
Μάθετε τα τοπ 50 τραγούδια για ένα τραγουδιστή ή συγκρότημα. top50songs.org
 
Φιλικά Sites