Easy Virtue


17843
Ιστοσελίδα ταινίας:
Διάρκεια
--
Έτος Παραγωγής
1928
Αριθμός downloads υποτίτλων ταινίας
4112
Γλώσσα
Ελληνικά Greek
IMDB Βαθμολογία
5.8 Καλή
 
 

Ο John Whittaker, ένας νεαρός Βρετανός παντρεύεται την Larita μια σέξυ και ελκυστική Αμερικανίδα. Όταν την πηγαίνει στο σπίτι του για να τη γνωρίσει στους γονείς του, η μητέρα του θα αντιδράσει περίεργα απέναντι στη νύφη της, γεγονός που θα γίνει αντιληπτό από την Larita, η οποία θα προσπαθήσει να κερδίσει τη συμπάθεια της πεθεράς της.

Βαθμολογία: 5.8 /10 (Καλή)

Πληροφορίες | Tailers

 
 
# Όνομα υπότιτλου Downloads
1 Easy Virtue DVDRip XViD ALLiANCE
movieplace
417
2 Easy Virtue 720p BluRay x264 iNFAMOUS
movieplace
213
3 Easy Virtue GR 720p BluRay x264 iNFAMOUS 32450
subs4free
304
4 Easy Virtue GR 720p BluRay x264 iNFAMOUS Tsigatos teacher 89
subs4free
37
5 Easy Virtue GR 720p BluRay x264 iNFAMOUS Tsigatos teacher 89 32450
subs4free
150
6 Easy Virtue GR DVD
subs4free
121
7 Easy Virtue GR DVDRip XViD ALLiANCE Tsigatos teacher 89
subs4free
55
8 Easy Virtue 1
Greek Subs
578
9 Easy Virtue 2009 DVDRip XViD ALLiANCE
movieplace
1795
10 easy virtue dvdrip xvid alliance
subs.gr
441
 

Αναζήτηση - Search
 
Δείτε ακόμα
 
Top Songs by Artist
Μάθετε τα τοπ 50 τραγούδια για ένα τραγουδιστή ή συγκρότημα. top50songs.org
 
Φιλικά Sites