The Karate Kid


1155076
Ιστοσελίδα ταινίας:
Διά�κεια
--
Έτος Πα�αγωγής
2010
Α�ιθμός downloads υποτίτλων ταινίας
147627
Γλώσσα
Ελληνικά Greek
IMDB Βαθμολογία
6.2 Καλή
 
 

Ο δωδεκάχ�ονος �τ�ε Πά�κε� θα μπο�ο�σε να είναι το πιο δημοφιλές παιδί στο �τιτ�όιτ, όμως η κα�ιέ�α της μητέ�ας του τους οδηγεί αναγκαστικά στην Κίνα. Στο νέο του σχολείο, ο �τ�ε δυσκολε�εται να κάνει φίλους και όταν δημιου�γείται μία αμοιβαία συμπάθεια με τη συμμαθήτ�ιά του, Μέι Γινγκ, οι πολιτισμικές διαφο�ές μοιάζουν να αποκλείουν τη φιλία τους. Τα π�άγματα χει�οτε�ε�ουν όταν ο νταής του σχολείου, Τσενγκ, βάζει τον �τ�ε στο μάτι: στη χώ�α του κουνγκ φου, πώς μπο�εί να π�οστατευτεί ένα αγό�ι που ξέ�ει μόνο λίγο κα�άτε; Στη μοναχική ζωή του �τ�ε μπαίνει όμως ο κ��ιος Χαν, που είναι αυθεντία στο κουνγκ φου και τον διδάσκει τα μυστικά της τέχνης του. Ο �τ�ε θα μάθει ότι το κουνγκ φου είναι πάνω απ’ όλα ω�ιμότητα και ψυχ�αιμία κι έτσι τελικά θα καταφέ�ει να αντιμετωπίσει τους αντιπάλους του σε ένα π�ωτάθλημα που αποδεικν�εται ο αγώνας της ζωής του.

Βαθμολογία: 6.2 /10 (Καλή)

Πλη�οφο�ίες | Tailers

Ηθοποιοί: Jaden Smith, Jackie Chan, Taraji P. Henson, Wenwen Han, Rongguang Yu, Zhensu Wu, Zhiheng Wang, Zhenwei Wang, Jared Minns, Shijia Lü, Yi Zhao, Bo Zhang, Luke Carberry, Cameron Hillman, Ghye Samuel Brown, Rocky Shi, Ji Wang, Harry Van Gorkum, Tess Liu, Xinhua Guo, Jijun Zhai, Shun Li, Yanyan Wu, Tao Ji, Chen Jing, Wentai Liu, Geliang Liang, Xu Ming, Wen Wen Han, Hannah Joy,

Σκηνοθεσία: Harald Zwart

Είδος: Action, Drama, Family, Sport ...

 
 
# Όνομα υπότιτλου Downloads
51 The Karate Kid DVDRip ViSiON
movieplace
1255
52 The Karate Kid KickASS MicroStar RG gre
other
43
53 The Karate Kid 1984 1080p 5 1 Blu ray
other
25
54 The Karate Kid 1984 1080p 5 1 Blu ray
other
20
55 The Karate Kid 1984 Cd2
other
39
56 The Karate Kid 1984 XviD DVDRip
other
85
57 The Karate kid 1986 720p BDRip x264 AC3 FWOLF
other
36
58 The Karate kid 1986 720p BDRip x264 AC3 FWOLF
other
20
59 The Karate kid 1994 WEBRip x264 AC3 FWOLF
other
15
60 The Karate kid 1994 WEBRip x264 AC3 FWOLF
other
46
61 The Karate Kid 2010
other
30
62 The Karate Kid 2010
other
28
63 The Karate Kid 2010 1080P X264 NL SUBBED Bradje
other
26
64 The Karate Kid 2010 720p BluRay x264 DTS WiKi
subs4free
9667
65 The Karate Kid 2010 720p BRRip NL subs DutchReleaseTeam gre
other
29
66 The Karate Kid 2010 BRRip 720p x264 Dual Audio Hindi English prisak HKRG gre
other
36
67 The Karate Kid 2010 brrip720p sUN sujaidr gre
other
181
68 The Karate Kid 2010 DvDrip aXXo
greeksubtitles.info
54
69 The Karate Kid 2010 DvDrip aXXo ENG
subs4free
1452
70 The Karate Kid 2010 DVDRip DivXNL Team NL Subs ell
other
75
71 The Karate Kid GR BRRip XviD AC3 SANTi 2010
subs4free
3749
72 The Karate Kid Part III Greek
other
14
73 The Karate Kid 1984
other
159
74 The Karate Kid 1984
subz.tv
59
75 The Karate Kid 1984
other
28
76 The Karate Kid 1984 1080p BluRay H264 AAC RARBG gre
other
8
77 The Karate Kid 1984 1080p BluRay x264 DTS mkvrg
amerzone
84
78 The Karate Kid 1984 1080p BrRip x264 BOKUTOX YIFY
subz.tv
23
79 The Karate Kid 1984 1080p BrRip x264 BOKUTOX YIFY
subztv.gr
98
80 The Karate Kid 1984 1080p BrRip x264 BOKUTOX YIFY ell
other
61
81 The Karate Kid 1984 1080p BrRip x264 BOKUTOX YIFY ell
other
31
82 The Karate Kid 1984 1080p BrRip x264 BOKUTOX YIFY ell
other
24
83 The Karate Kid 1984 1080p BrRip x264 BOKUTOX YIFY ell
other
4
84 The Karate Kid 1984 1080p BrRip x264 BOKUTOX YIFY ell 1
other
11
85 The Karate Kid 1984 1080p BrRip x264 BOKUTOX YIFY gre
other
195
86 The Karate Kid 1984 1080p BrRip x264 BOKUTOX YIFY gre
other
65
87 The Karate Kid 1984 1080p BrRip x264 BOKUTOX YIFY gre
other
37
88 The Karate Kid 1984 1080p BrRip x264 BOKUTOX YIFY gre
other
14
89 the karate kid 1984 1080p brrip x264 yify
other
17
90 the karate kid 1984 1080p brrip x264 yify
other
29
91 the karate kid 1984 1080p brrip x264 yify
other
25
92 The Karate Kid 1984 2160p UHD BluRay x265 iAMABLE Subrip
subs4free
20
93 the karate kid 1984 2160p uhd bluray x265 iamable subrip
other
5
94 the karate kid 1984 2160p uhd bluray x265 iamable subrip
other
15
95 The Karate Kid 1984 720p BluRay DTS x264 DON
other
29
96 The Karate Kid 1984 720p BluRay x264 anoXmous gre
other
26
97 The Karate Kid 1984 720p BluRay x264 DTS DON
amerzone
23
98 The Karate Kid 1984 720p BluRay x264 MELiTE
other
201
99 The Karate Kid 1984 720p BluRay x264 MELiTE
other
43
100 The Karate Kid 1984 720p BluRay x264 MELiTE
greeksubtitles.info
33

<< Prev 0 1 2 3 4 5 6 7 Next >>
 

Αναζήτηση - Search
 
Δείτε ακόμα
 
Cyprus Delivery
Αναλυτικός οδηγός delivery για την Κ�π�ο. Πε�ιλαμβάνει καταλόγους, τιμές και κ�ιτικές από χ�ήστες. cyprus-delivery.com
 
Φιλικά Sites